Udruga djece s teškoćama u razvoju, osoba s invaliditetom i njihovih obitelji

Na Turniru u beli Udruge "Srce" prikupljeno 5.600 kuna

Objavljeno: 02.03.2020 u 13:42
Na Turniru u beli Udruge "Srce" prikupljeno 5.600 kuna
U petak 28. veljače 2020. godine, u restoranu "MB" održan je deveti humanitarni Turnir u Beli Udruge „Srce“.

Na ovom, već tradicionalnom turniru prikupljeno je 5.600,00 kuna, a prikupljena novčana sredstva koristit će u daljnjem radu Udruge „Srce“ i provođenju brojnih aktivnosti, kazala je predsjednica udruge Đurđa Penava na samom otvorenju turnira te je ujedno zahvalila svim sudionicima na dolasku.

Na ovogodišnjem turniru, treće mjesto osvojili su Krešo Prelec i Stjepan Pintarić, drugo Zdravko Nizek i Mario Habuš, a prvo mjesto osvojili su Božidar Kelemen i Darko Sadarić, na čemu im od srca čestitamo! Sva tri para nagrađena su lijepim umjetničkim slikama.

Kao i svake godine, niti ovaj Turnir u Beli Udruge "Srce" ne bi bio ovako uspješan bez pomoći vrijednih sponzora kojima Udruga „Srce“ najljepše zahvaljuje, a to su: Restoran "MB", Ivica Kudelić, Kudelić d.o.o., Gotes d.o.o , Tiskara Zelina, Lovačko društvo "Srnjak" te Radiju Zelini i ostalim medijima na medijskoj promociji.

Hvala svima i vidimo se na 10. jubilarnom Turniru u beli iduće godine!

Galerija

Donatori

Pravni okviri

Medijska podrška