Najava: Kreativne adventske radionice

I ove godine Udruga Srce organizira Kreativne adventske radionice za sve građane i volontere.

Mjesec je studeni u kojem inače priroda postane studena, a obitelji utople svoj dom time ga čineći mirnijim i posebnijim mjestom. Osjeti se dašak zime te naziru praznici koje uvijek želimo dočekati u miru, veselju i ugodnom društvu.

U tome nam svakako pomaže dekor naših prostorija koji im daje poseban izgled. Potaknuta čarolijom i toplinom malih ukrasa, lampica, srčeka i dr. Udruga Srce i ove godine organizira Kreativne adventske radionice za sve građane i volontere. Cilj radionica je kroz integrativne radionice oživiti božićni duh u Srčeku te pružiti volonterima i korisnicima Udruge posebno iskustvo. Radionice vode naše volonterke Božena i Mirjana, koje vas zajedno sa Upravnim odborom i korisnicima pozivaju da im se pridružite.

Svakog utorka i četvrtka  u mjesecu studenom od 15:00 - 19:00 sati budite naš prijatelj i provedite vrijeme u ugodnom društvu i kreativnom korisnom radu.

Veselimo se zajedničkom druženju!