Udruga djece s teškoćama u razvoju, osoba s invaliditetom i njihovih obitelji

Naše Srce ponovno je hodočastilo u Mariju Bistricu

Naše Srce ponovno je hodočastilo u Mariju Bistricu
Članovi, volonteri i zaposlenici Udruge Srce i ove godinu hodočastili su u Mariju Bistricu. Bila je to prilika za izreći "hvala" za 5. godina useljenja u kuću podrške Srčeko i sve uspjehe koje smo postigli tijekom godine. Osmjesi na licu i obnovljena duhovna energija darovi su s kojima smo se vratili, a koji su nam itekako potrebni za lakše nošenje s predstojećim nam izazovima. Kako je to izgledalo pogledajte u priloženoj galeriji i kratkom opisu koji na pripremila naša članica Slavica Hođa.

U petak 8. runja 2017. članovi Udruge SRCE posjetili su svetište Majke Božje bistričke u Mariji Bistrici. Po samom dolasku obišli su križni put (kalvariju) te nakon toga prisustovali Sv. misi. Nakon mise uputili su se u restoran „Dobro nam došel prijatelj“ gdje su se fino okrijepili isplesali i podružili s članovima udruga iz Križevaca, Đurđevca i Koprivnice.

 

No nažalost sve što je lijepo kratko traje, pa je tako i nama dan proletio. Umorni, ali ispunjeni i veseli uputili smo se svojim domovima.

 

Autor: Slavica Hođa

Galerija

Donatori

Pravni okviri

Medijska podrška