Udruga djece s teškoćama u razvoju, osoba s invaliditetom i njihovih obitelji

Novi projekt Udruge "Igračku izradi, sebe izgradi"

Objavljeno: 24.01.2018 u 14:41
 Novi projekt Udruge "Igračku izradi, sebe izgradi"
Udruga Srce kreirala je izazov na platformi Čini pravu stvar kojom želimo prikupiti novčana sredstva za pokretanje vlastitog društvenog poduzeća.

Dragi prijatelji, kolege, suradnici, volonteri,

Udruga Srce kreirala je izazov na platformi Čini pravu stvar kojom želimo prikupiti novčana sredstva za pokretanje vlastitog društvenog poduzeća.

Da bi mogli izrađivati drvene edukativne igračke koje smo prošle godine radili po projektu Zaklade Zamah, trebamo prilagoditi prostor na katu naše Kuće. Za to nam je potreban lift kako bi naši članovi u kolicima mogli aktivno sudjelovati i raditi na ovom projektu.

Novčana sredstva prikupljamo kroz platformu (https://cinipravustvar.hr/izazov/igracku-izradi-sebe-izgradi/19953), a možete nas i pozvati/kontaktirati kad skupite starog papira kojeg ćemo dati na otkup te na taj način prikupljena sredstva uložiti u ovaj projekt.

Molim Vas da proširite/sherate ovo u krugu svojih prijatelja i poznanika, da osvijestimo na mogućnosti osoba s invaliditetom  te važnost zajedništva i zajedničkog djelovanja u zajednici, ali ida podržimo projekt udruge Srce koja već 12 godina aktivno djeluje u Svetom Ivanu Zelini.

Izvori financiranja

Članstva Udruge Srce