Udruga djece s teškoćama u razvoju, osoba s invaliditetom i njihovih obitelji

Obavijest_Psihološka podrška u Udruzi Srce

Objavljeno: 14.05.2020 u 11:36
Obavijest_Psihološka podrška u Udruzi Srce
Usluga psihološke podrške, ponovno je dostupna u prostorijama Udruzi Srce.

Psihološka podrška je usluga koja ljudima pomaže suočiti se sa svakodnevnim stresom i izazovima ali i s neočekivanim situacijama i  traumatičnim događajima. Cilj je umanjiti i eliminirati razne poteškoće, negativne emocije i iskrivljene obrasce razmišljanja koji su se pojavili kao posljedica neugodnih životnih događaja i emocionalnog tereta, te ometaju svakodnevno funkcioniranje.

Svi se kad-tad nađemo u neočekivanim situacijama, koje nam stvaraju nelagodu, osjetimo jake emocije koje ne možemo razumjeti ili poduzmemo sve da bismo riješili problem, no i dalje ne vidimo rezultate. Kada situacija nadilazi naše mogućnosti nošenja s problemima, bitno je hrabro si priznati vlastitu osjetljivost i potražiti pomoć.

Usluga psihološke podrške se nudi od srijede do petka.

Za više informacija i upite o terminima se možete obratiti na telefon: 099 301 3930 ili email psiholog@udruga-srce-zelina.hr.

 

Donatori

Pravni okviri

Medijska podrška