Udruga djece s teškoćama u razvoju, osoba s invaliditetom i njihovih obitelji

Obilježavanje „Dana svjesnosti o autizmu“

2.4. Svjetski dan svjesnosti o autizmu

Kako bismo obilježili Svjetski dan svjesnosti o autizmu, naučili smo da je AUTIZAM - kompleksan i sveuobuhvatan poremećaj te što kao članovi društva možemo učiniti da se osobe s autizmom osjećaju prihvaćenim članovima zajednice u kojoj žive. Poštovanje, ljubav i puno razumijevanja istaknuli su se kao najznačajnije stavke. Kako bismo dobili dodatan uvid u život osoba s autizmom, ali i njihovih obitelji, pogledali smo dokumentarni film “Lazar” što nam je otvorilo nove vidike i potaknulo nas na nova razmišljanja. Budimo aktivno uključeni u pružanje podrške svima oko nas kako bismo pridonijeli društvu u kojem živimo. ❤️

Povratak

Izvori financiranja

Članstva Udruge Srce