Obilježavanje jedanaeste godišnjice od osnutka LVC-a

"Volonteri nisu plaćeni, ne zato što je njihov rad besplatan, već zato što je njihov rad neprocjenjiv…"

MI u Udruzi Srce, u ovu smo se izreku uvjerili nebrojeno puta. Svega ovoga što smo postigli i što jesmo, vjerojatno ne bi bilo bez svesrdne pomoći i bezuvjetnog davanja onih, u čijem je srcu i naše ''Srce'' pronašlo mjesto.

Prepoznavši interese građana i potrebe organizatora volontiranja uz podršku gradonačelnika i gradskih vijećnika Zelina je dobila svoju prvu Lokalnu volontersku politiku i lokalni volonterski centar.
Udruga Srce Zelina je prije točno 11 godina inicirala i osnovala Lokalni volonterski Lokalni Volonterski Centar Zelina
Do sad je kroz LVC prošlo nekoliko stotina volontera, deseci tisuća volonterskih sati, nebrojeno volonterskih akcija i angažmana, proveden niz edukacija i radionica, okupljeni organizatori volontiranja i volonteri te podrška u koordinaciji aktivnosti.
Veselimo se novim izazovima, revidiranju politika, aktivnom uključivanju te zajedničkim djelovanjem za boljitak naše lokalne zajednice !
Samo zajednički možemo pokazati kako volonterstvo i volonterski angažman utječe pozitivno na one koji našu podršku trebaju i one koji nesebično daju svoje slobodno vrijeme, znanja i vještine!
Hvala VAM!