Održana 3. humanitarna aukcija slika Udruge Srce

Zahvaljujući likovnim umjetnicima koji se na naše likovne kolonije odazivaju iz raznih krajeva Hrvatske; Đurđevca, Zagreba, Vrbovca, Zaboka, Đakova, Krapine, Međimurja, Vrsara i naravno, iz našeg Sv. Ivana Zeline i u "Srcu " ostavljaju svoj trag, opet smo skupili niz umjetničkih djela koja smo prezentirali i ponudili našim građanima i prijateljima Udruge Srce na 3. aukciji slika Udruge Srce.
Aukcija je održana 08. veljače u "Taverni 1860" u Donjoj Zelini, gdje nas je otvorena srca dočekao vlasnik "Taverne", gosp. Mladen Čubek.

U ugodnom ambijentu i dobrom raspoloženju, našim dragim gostima predstavili smo 70-tak umjetničkih slika, a činjenica da ih je čak 35 pronašlo svog vlasnika, govori nam da je gosp. dr Zvonko Olujić bio uspješan voditelj ove aukcije, ali i to da svi posjetitelji naših akcija mogu biti ponosni na bogatstvo koje posjeduju, a to su one najvažnije ljudske osobine; ljubav, tolerancija i plemenitost.
U zabavnom dijelu večeri svojim vrhunskim nastupom, spojem klasične i moderne glazbe, sve prisutne oduševio je dragi nam prijatelj Mario Rucner, te naš domačin sa svojim bendom BOSS&FRIENDS uz dobri stari rock.

Zahvaljujemo svima koji su pomogli u organizaciji i održavanju ove humanitarne akcije, te svima koji su kupnjom slika podržali rad Udruge Srce. Sredstva prikupljena na ovoj aukciji biti će utrošena na provođenje mnogobrojnih aktivnosti Udruge, koje se u većem dijelu financiraju putem natječaja i potpora nadležnih ministarstva i zaklada, ali jednim dijelom i vlastitim sredstvima Udruge.
Posebna zahvala Zagrebačkoj županiji, čija podrška ni ovaj put nije izostala. Isto tako zahvaljujemo i Srednjoj školi D. Stražimira koja nam je darovala slike sa svoje prošlogodišnje aukcije.

Sve preostale slike izložene su u našoj kući podrške Srčeko u Ul. P. Preradovića 3, gdje čekaju da ukrase Vaš dom, ured ili budu predane kao poklon dragim Vam osobama, a mogu se razgledati svakim danom (od ponedjeljka do petka) od 8 - 19 sati.