Udruga djece s teškoćama u razvoju, osoba s invaliditetom i njihovih obitelji

Održana edukacija "Različitosti korištenja alata u namicanju sredstava" za zaposlenike Udruge „Srce“

Objavljeno: 22.05.2020 u 13:42
Održana edukacija "Različitosti korištenja alata u namicanju sredstava" za zaposlenike Udruge „Srce“
Drago Vručinić iz Zaklade „Zamah“ održao je zaposlenicima Udruge „Srce“ 21. svibnja 2020. godine edukaciju o novim načinima prikupljanja sredstava.

Prepoznavši značaj novih načina prikupljanja financijskih sredstava za našu udrugu, a u svrhu održivosti programa koje provodimo, kontaktirali smo gospodina Dragu Vručinića da nam predstavi alate i platforme korisne pri prikupljanju sredstava – fundraising.

Tako nam je gospodin Vručinić u sklopu edukacije predstavio ključne alate i platforme za prikupljanje sredstava, na kojoj su zaposlenici aktivno sudjelovali. Predsjednica Đurđa Penava zahvalila je gospodinu Vručiniću na vrlo korisnoj radionici te naglasila kako udrugu čeka velik posao.

Galerija

 

Donatori

Pravni okviri

Medijska podrška