Održana likovna radionica u „Srčeku“

Objavljeno: 05.11.2014 u 14:24
Održana likovna radionica u „Srčeku“
U poslijepodnevnim satima, 04. studenog 2014. godine, prostorije Kluba Srce pretvorile su se u pravi likovni atelje...

U poslijepodnevnim satima, 04. studenog 2014. godine,  prostorije Kluba Srce pretvorile su se u pravi likovni atelje, a sve zahvaljujući našim gošćama  iz popovačke udruge likovnih stvaratelja „Moslavački štrk“, Ani, Valeriji i Mariji koje su zajedno s našim  „Klubašima“  ono slikarsko, bezlično,  bijelo platno pretvorile u oku ugodnu  rapsodiju boja.

Umjetnička djela nastala u ovoj radionici ponos su svima nama, a ponajviše našim članovima koji su pomoću  kistova i boja  otkrili dio sebe te  ponovno   pokazali  i dokazali koliki se kreativni potencijal krije  u njima.

Dovoljan je bio samo jedan pokret kistom i oživio je onaj svijet mašte kojeg  smo svi mi  negdje na putu odrastanja zaboravili ili smo ga sakrili negdje duboko u sebi  u nadi da će ponovno doći trenutak kada ćemo neopterećeni moći uživati u njemu.

Ovim se putem zahvaljujemo udruzi  „Moslavački štrk“ , a posebno Ani, Valeriji i Mariji  na  lijepom druženju  i tome što su nas podsjetile  na to da su maštovitost, bezbrižnost i razigranost epiteti zajednički svima nama bez obzira na dob, spol, boju i rasu i na uloge koje imamo u društvu.