Podravkina donacija Udruzi Srce za uređenje dječjeg igrališta

Predsjednica Udruge Srce, Đurđa Penava imala je čast, 14. prosinca izvući sretnog dobitnika Podravkine nagradne igre ''Od srca srcu''.

Ova nagradna igra imala je i humanitarni karakter; naime, Podravka je iz nagradnog fonda donirala iznos od 50.000,00 kuna Udruzi Srce za opremanje dječjeg igrališta, na čemu im iskreno zahvaljujemo.

Uređenje okoliša i dječjeg igrališta uz Kuću podrške "Srčeko" planiramo na proljeće. Igralište će biti opremljeno spravama za igru i razonodu, prilagođenim djeci s teškoćama u razvoju i osobama s invaliditetom. Ovim projektom , više od stotinjak članova Udruge Srce dobit će mogućnost za aktivno sudjelovanje u igri, ali i provođenje raznih fizičkih i sportskih aktivnosti na otvorenom.

Uređenje ovakvog dječjeg igrališta, jedinstvenog na našem području - projekt je vrijedan 125 000 kuna.
Projekt igrališta pod nazivom "Zajedno u igri", odobrio je i Nato Charity Baazar, te donirao Udruzi Srce 10 000 eura, što će zajedno sa donacijom "Podravke" omogućiti realizaciju ovog projekta u cijelosti.
Rok za provedbu projekta je 30.06.2013. godine te ćemo po završetku upriličiti svečanost uz nazočnost naših donatora.