Podrška Udruzi "Srce"

Da je ljudska dobrota neizmjerna te da je ljudsko srce toplo i veliko iznova potvrđuju akcije kojima su velikodušni pojedinci, ali i organizacije ukazale veliku čast, povjerenje i podršku našoj Udruzi

U zelinskoj Sportskoj dvorani početkom mjeseca studenog odigrane su dvije atraktivne utakmice između rukometašica Zeline i azerbejđanskog prvoligaša Abu iz Bakua. Zelinskim rukometašicama čestitamo na pobjedi i želimo im uspjeh i u sljedećim susretima, a Rukometnom klubu Zelina zahvaljujemo, jer je sav prihod od prodaje ulaznica doniran Udruzi Srce.

34. međunarodni sajam knjiga i učila INTERLIBER 2011. koji se svake godine održava na Zagrebačkom velesajmu i ove je godine, od 8. do 13. studenoga, okupio veliki broj posjetitelja i izlagača. Tvrtka AGM, kao sudionik sajma, od svake je prodane knjige donirala 1 kunu za Udrugu Srce, a omogućili su nam i postavljanje prodajno izložbenog štanda. Hvala im na toj gesti. A, kako je čitanje i upoznavanje s knjigama jedan važan dio klupskih aktivnosti, članovi Kluba Srce također su posjetili Interliber.

Iako su prošle četiri godine od smrti popularnog pjevača, preko facebooka djeluje Internacionalni Fun-club Toše Proeskog. Ono što ih i dalje okuplja, osim sjećanja na dragog im pjevača, je humanost, zajedništvo i pružanje pomoći. Nakon što su čuli za Udrugu Srce, željeli su pomoći u opremanju prostora u novom centru. Prikupili su novčana sredstva i u dogovoru s nama, kupili prijenosno računalo i pomičnu školsku ploču. Svim članovima Fun-cluba Toše Proeskog, veliko hvala na ovoj donaciji, dolasku njihovih predstavnika u Udrugu i ugodnom druženju s članovima Kluba Srce u srijedu 23. studenog.

Posebno i veliko HVALA svim fanovima Toše Proeskog koji su nam riječi podrške slali sa svih strana svijeta na razglednicama sa fotografijama dalekih nam gradova i prekrasnim, s puno pažnje ručno izrađenim, čestitkama.Humanitarni koncerti ''Svečanost harfi'' jedinstveni su po zajedničkom nastupu orkestra harfista koji sviraju poznata djela klasične i zabavne glazbe, a tradicionalno se održavaju krajem godine.

Ove godine održana su tri koncerta 25. i 26. studenog u Koncertnoj dvorani Vatroslav Lisinski. Organizator ovog predivnog kulturnog događanja je Zonta klub Zagreb, a dio prihoda od ulaznica namijenjen je Udruzi Srce. Treba se prisjetiti, da je prihod od ulaznica prošlogodišnjih dva koncerta, u cijelosti doniran našoj Udruzi. Zahvaljujemo članicama Zonta kluba na suradnji i odabiru Udruge Srce za primatelja donacije, svim izvođačima koji se odazivaju na ove humanitarne koncerte, te posjetitelje koncerta i našeg prodajnog štanda kojeg smo i ove godine postavili u predvorju dvorane.