Priznanja Udruzi "Srce"

Najznačajniji dio ovogodišnjih Svetoivanjskih dana je godišnja nagrada u obliku posebnog priznanja Grada koja je Udruzi Srce uručena na svečanoj sjednici Gradskog vijeća povodom Dana Grada Svetog Ivana Zeline, 21. lipnja 2012. god. u Gradskoj vijećnici Grada Sv. Ivana Zeline.

Nagrade i javna priznanja Grada Svetog Ivana Zeline dodijeljuju se u znak priznanja građanima Grada i drugim fizičkim odnosno pravnim osobama za uspjehe u radu iz oblasti gospodarskih, društvenih i drugih djelatnosti kojima su pridonijeli razvoju Grada Sv. Ivana Zeline.

Zahvaljujemo se Gradskom vijeću Grada Sv. Ivana Zeline na ukazanom povjerenju i prepoznavanju naših postignuća, a mi ćemo se istinski zalagati da rezultati koje Udruga ''Srce'' ostvaruje u poboljšanju kvalitete života djece s teškoćama u razvoju, osoba s invaliditetom i njihovih obitelji budu još veći i značajniji.

Humanitarni rad, doprinos zajednici i rezultati koje Udruga "Srce" ostvaruje u interesu svojih ćlanova i njihovih obitelji, mjerljivi su i prepoznatljivi, ne samo na području grada u kojem djeluje, nego i šire.

Povodom Dana Zagrebačke županije 17. srpnja, na svečanoj sjednici Županijske skupštine Zagrebačke županije održanoj u Hotelu International, Udruzi "Srce" dodijeljena je Povelja Zagrebačke županije za naročite uspjehe na području društvenog i humanitarnog života od značenja za Županiju. U ime Udruge "Srce" povelju je primila predsjednica Udruge gospođa Đurđa Penava.

Primiti ovakvo priznanje, iznimna je čast ali i poticaj za još više rada i uspjeha kojeg su uz čestitke Udruzi poželjeli predsjednik Skupštine Zagrebačke županije Damir Mikuljan i župan Zagrebačke županije Stjepan Kožić.