Udruga djece s teškoćama u razvoju, osoba s invaliditetom i njihovih obitelji

Provedena radionica za zaposlenike Udruge Srce

Provedena radionica za zaposlenike Udruge Srce
Radionica se provodi u sklopu programa "Podrška u zajednici" financiranog od Zagrebačke županije.

U četvrtak, 5. srpnja 2018. godine održana je radionica za sve zaposlenike Udruge Srce pod nazivom „Kako zadržati standarde u pružanju socijalnih usluga i odvojiti resurse za planiranje i razvoj drugih područja djelovanja?“ pod vodstvom konzultantice Branke Peurača.

Često puta zbog financijskih sredstava prisiljeni smo smanjiti aktivnosti što utječe na korisnike stoga će kroz proogram "Podrška u zajednici" provela radionica „Kako zadržati standarde u pružanju socijalnih usluga i odvojiti resurse za planiranje i razvoj drugih područja djelovanja?“ kako bi usluge koje pružamo održale kvalitetu, ali i stvorile prostor za daljnji razvitak novih projekata i programa. 

Galerija

Donatori

Pravni okviri

Medijska podrška