Prvo obiteljsko druženje

Možda je malo čudno reći da smo održali Prvo obiteljsko druženje, jer mi u Udruzi Srce družimo se oduvijek, tj. od kad postojimo, bez toga ne bi bili, to što jesmo.

Družimo se gotovo svakodnevno, u većem ili manjem broju, na radionicama, sastancima, humanitarnim akcijama i raznim drugim aktivnostima. Međutim, sve je to prožeto s puno obaveza i malo vremena za obično, opušteno druženje i razgovor. Osim toga, svakim danom nas je sve više, pa da nam se ne bi dogodilo da jedni drugima budemo stranci, što nikako ne želimo, odlučili smo pozvati sve naše drage članove i njihove obitelji na Prvo obiteljsko druženje, koje je održano zadnji petak u kolovozu, ispred Doma u Topličici. U dobroj atmosferi, uz roštilj i neizbježnu Bojanovu harmoniku, proveli smo jednu prekrasnu, još uvijek ljetnu večer, zapjevali koju pjesmu, te razmijenili razna iskustva i informacije. Kako imamo običaj, svaki drugi mjesec proslaviti rođendane naših članova, ovo je ujedno bio i slavljenički dan, za sve koji imaju rođendan tokom sedmog i osmog mjeseca. Poklon svima koji su se odazvali na ovo druženje priredili su članovi Kluba Srce izvevši igrokaz ''Obiteljske zavrzlame''.

Scenarij: članovi Kluba Srce
Režija: članovi Kluba Srce

Što reći, nego – Svaka im čast! Stvarno su nas oduševili i nadamo se da će ova izvedba uskoro ugledati svijetlo neke pozornice.