Prvo zajedničko druženje u ''Srčeku''

Objavljeno: 05.10.2012 u 10:36
Prvo zajedničko druženje u ''Srčeku''
Druženje roditelja, članova i volontera održano 5. listopada 2012. godine bilo je posebno jer se po prvi put održalo u našem vlastitom prostoru.

Tom je prilikom održan i kratak sastanak kako bi dogovorili kućni red i raspored te utvrdili neka pravila zbog što kvalitetnijeg provođenja aktivnosti koje se odvijaju unutar Udruge:

Naše prvo druženje na ovom mjestu simbolično se poklopilo sa podatkom koji nam je otkrila naša predsjednica; točno prije četiri godine, 05. 10. 2008. god., izgovorena je povijesna rečenica – ''Ima jedan komad zemlje u vlasništvu grada koji bi vama mogao biti interesantan.'' I, evo nas na tom komadu zemlje... u našem ''Srčeku''.

Predsjednica Udruge, Đurđa Penava još je jednom zahvalila svim roditeljima koji su sudjelovali u uređenju naše kuće, ali i podsjetila na poslove koje unatoč useljenju još treba odraditi; uređenje okoliša, nadstrešnice, nabavka kamina i što nam je jako drago - stolica, jer za ovakvo veselo i marljivo društvo, kakvo se sastalo u petak, 50 stolica kojima raspolažemo, bilo je premalo.