SRCE na obilježavanju Dana Udruge invalida Križevci

Objavljeno: 15.09.2014 u 14:20
SRCE na obilježavanju Dana Udruge invalida Križevci

U nedjelju, 07. rujna 2014. godine Udruga invalida Križevci obilježavala je svoj dan. Proslavi dana Udruge priključila se i Udruga Srce započinjući slavlje Svetom Misom koja je slavljenja u čast zaštitnika sv. Marka Križevčanina, zaštitnika toga grada.
Misno slavlje na glavnom trgu predvodio je bjelovarsko - križevački biskup mons. Vjekoslav Huzjak moleći blagoslov za sve prisutne među kojima su bile brojne osobe iz javnog i političkog života, kulturno-umjetnička društva, udruge djece s teškoćama u razvoju i osoba s invaliditetom, te mnogi drugi.
Svečani ručak održan je u restoranu bivše vojarne Križevci, a uvodnu riječ održao je predsjednik Udruge invalida Križevci, g. Petar Gatarić. Druženje je nastavljeno uz domjenak i glazbu, a domaćini su nas iznenadili i prigodnom tombolom u kojoj je svatko bio dobitnik. Uz svaku uplaćenu tombolu dobivale su se slatke čokoladne praline po čijoj je proizvodnji prepoznatljiva ova Udruga.
Sa ovog slatkog putovanja i ugodnog druženja ponijeli smo puno lijepih dojmova i zahvala prijateljima iz Križevaca, te vam svakako preporučujemo da probate njihove slatke praline "Hedona".