"Srce" na Svetoivanjskim danima

Svetoivanjski dani su najprepoznatljivija i najposjećenija turistička manifestacija koja se održava u vrijeme blagdana Sv. Ivana Krstitelja, zaštitnika Grada.

Svetoivanjski dani čine skup kulturnih, vinogradarskih, gastronomskih, zabavnih i sportskih događanja.

Udruga Srce, unatrag šest godina aktivno sudjeluje u programu Svetoivanjskih dana. Uz bogatu ponudu rukotvorina, ove smo godine pripremili i veliki izbor zelinskih suvenira koji su krasili predvorje dvorane ''Ivana''; mjesta održavanja 44. Izložbe vina kontinentalne Hrvatske.

Udruga "Srce" sudjelovala je i u zabavnom programu Svetoivanjskih dana nastupom dramsko-folklorne sekcije Kluba Srce sa scenskom izvedbom "Vesela družba z Prigorja" kojoj su članovi samostalno odabrali naziv i aktivno sudjelovali u osmišljavanju sadržaja, te razveselili Zelinčane šalama i pjesmama Prigorja. Iz razdraganih srca članova čuli smo i lijepe riječi o ljubavi, prijateljstvu i životnim radostima.