Srčekova škrinjica i suvenirnica

Dragi sugrađani, podupiratelji, prijatelji...

Vjerujemo da ste kroz godine upoznali rad naše udruge, aktivnosti i akcije, te kako smo u ovim teškim vremenima uspjeli useliti u svoju kuću. No, uz naša postignuća vežu se i imena dobrih i plemenitih ljudi koji podržavaju naš rad od samih početaka.
Pred nama je novi izazov; pokrenuti poduzetničku inicijativu kako bi osigurali vlastita sredstva za samoodrživost.

Stoga smo Vam slobodni ponuditi naše proizvode, sa željom da naša poslovna suradnja bude na Vašu i našu dobrobit.

Od izrade prigodnih čestitki i aranžmana, do profesionalne izrade predmeta od keramike te oslikavanja istih, kao i staklenih čaša, boca i sličnog, stvorili smo ponudu raznovrsnih ukrasnih i uporabnih proizvoda, suvenira i poklona za prijatelje, ali i poslovne partnere.

Proizvodi su uglavnom unikatni, možete naručiti željenu i potrebnu količinu, vrstu i oblik predmeta a motiv ili natpis u mogućnosti smo prilagoditi vašim potrebama i željama.

Proizvodi i cijene proizvoda su pristupačne i dostupne svima na dva prodajna mjesta:

Suvenirnica, Sveti Ivan Zelina, Trg Ante Starčevića 12a

"Srčekova škrinjica" u prostoru Udruge Srce, P. Preradovića 3

Sve informacije i narudžbe na:
098-43-44-77
01/2061-808