Šš "Zelinko" u Udruzi "Srce"

Početkom rujna počela je sa radom Športska škola Zelinko, koja okuplja djecu predškolske i mlađe školske dobi.

Škola je prvenstveno namijenjena razvijanju zdravstvene i tjelesne kulture kod djece, te upoznavanju sa raznim sportovima i veoma je dobro prihvaćena u našoj sredini. Voditelji škole su profesori tjelesne i zdravstvene kulture: Milivoj Starc i Vladimir Sever, a svoje znanje i pomoć ponudili su i Udruzi Srce, kao volonteri. Od početka listopada jednom tjedno dolaze u Klub Srce gdje provode razne vježbe s korisnicima.

Kako se ovdje radi o grupaciji sa smanjenom fizičkom aktivnosti, ova suradnja je itekako korisna, od strane voditelja "Zelinka" plemenita, a na zadovoljstvo i radost naših članova koji su Milivoju i Vladi vrlo zahvalni i jedva čekaju svaki novi susret sa njima.