Taekwondo u Srcu

Udrugu Srce posjetili članovi i članice Taekwondo kluba Zelingrad

Mi članovi Kluba Srce uvijek volimo doživjeti neka nova iskustva, nešto novo naučiti te upoznati nove ljude.

Priliku za to imali smo u utorak 13.06.2017 kada su Udrugu Srce posjetili članovi i članice Taekwondo kluba Zelingrad. Ovaj klub je nastao 2006.g. kao podružnica Taekwondo kluba Maksimir.

Nešto više o povijesti i pravilima ovog sporta ispričali su nam predsjednik kluba Zdravko Taušan te trener Tihomir Horvat, a članice i članovi Taekwondo kluba Zelingrad su nam pokazali nešto od vještina ovog sporta.

Taekwndo je sport kojim se mogu baviti osobe svih generacija jer potiče snagu, izdržljivost, samokontrolu i koncentraciju.

Posebnost u radu Taewondo kluba Zelingrad je ta da u svoj program uključuju i djecu s teškoćama u razvoju i osobe s invaliditetom pa se na zajedničkom druženju rodila ideja o suradnji s Udrugom Srce.

Ovim novim poznanstvom Udruga Srce postala je bogatija za još jedno prijateljstvo i veselimo se novom zajedničkom druženju te mogućoj suradnji u budućnosti.

Pripremio: Tomislav Nedelić, član Udruge „SRCE“