U posjeti "Ludbreškom Suncu"

Objavljeno: 28.08.2011 u 11:27
U posjeti "Ludbreškom Suncu"
U sklopu obilježavanja 10. Dana ludbreške Svete Nedjelje, Udruga za osobe s invaliditetom „Ludbreško Sunce“ i ove je godine odlučila to veliko slavlje podijeliti sa svojima prijateljima iz drugih udruga pa tako i sa nama.

Tako je desetak naših članova, korisnika "Kluba Srce", u nedjelju 28. kolovoza 2011. god. prisustvovalo misnom slavlju za bolesne osobe, osobe s invaliditetom, te za osoblje koje se brine za njih, na Svetištu Predragocjene krvi Kristove.Druženje se nastavilo uz zajednički ručak, domaćina i svih uzvanika, u „Kući Sunca".Domaćini su se pobrinuli i za veselo druženje tokom popodneva uz program „I mi to možemo, pokaži što znaš" u kojem su sudjelovali članovi svih prisutnih udruga sa točkom koja im najviše leži. Kroz pjesmu, ples, glumu i recitiranje još su jednom djeca s teškoćama u razvoju i osobe s invaliditetom pokazali svoj nepresušni potencijal i bezbrojne talente, te zadivili sve prisutne i beskrajno uživali pod svjetlima pozornice. Anita, Božica, Marina, Nikolina i Željka otpjevale su pjesme i otplesale plesove bogatog folklora prigorskog kraja uz pratnju našeg Anđelka na gitari koji je sve prisutne počastio i svojom interpretacijom pjesama „Divno je biti nekome nešto" te „Kad procvatu jabuke„. Sretni, veseli, puni dojmova te bogatiji za pokoje novo prijateljstvo naši su članovi u kasno popodnevnim satima zadovoljni krenuli svojim kućama.

Od srca se zahvaljujemo našim dragim prijateljima iz „Ludbreškog Sunca" na gostoprimstvu i nedjelji koju ćemo dugo pamtiti i nositi u našim srcima.