Udruga djece s teškoćama u razvoju, osoba s invaliditetom i njihovih obitelji

Udruga "Srce" na fotoradionici "Svijet u bojama"

Objavljeno: 19.10.2020 u 09:02
Udruga "Srce" na fotoradionici "Svijet u bojama"
Sudjelovali smo na fotoradionici "Svijet u bojama" u Svetom Ivanu Zelini.

Na fotoradionici "Svijet u bojama" u organizaciji Turističke zajednice Grada Svetog Ivana Zeline i Pučkog otvorenog učilišta Zelina te Foto Hrvatske sudjelovala je naša Kristina Marečić.                                                                               

Radionica se odvijala od 12. do 15. listopada 2020. godine, a polaznici su se upoznali s osnovama fotografiranja. Tako su učili o biranju motiva, kompoziciji, fotoaparatu, objektivima, snimanju ljudi, pokreta, prirode, panorame i detalja.

Potom su dva dana fotografirali razne motive i detalje u Svetom Ivanu Zelini te u praksi primjenjivali teoriju. Četvrti dan proanalizirali su radove te izabrali najbolje od svakog polaznika.

Najbolji radovi izradit će se i izložiti u galeriji Kraluš ili uredu TZG. (Foto: Sanja Grgić Ćurić)                                                                           

Povratak

Izvori financiranja

Članstva Udruge Srce