Udruga djece s teškoćama u razvoju, osoba s invaliditetom i njihovih obitelji

Udrugu „Srce“ posjetio biskup Vjekoslav Huzjak

Objavljeno: 18.03.2020 u 09:45
Udrugu „Srce“ posjetio biskup Vjekoslav Huzjak
U okviru kanonske vizitacije našu su udrugu u ponedjeljak 16. ožujka 2020. godine posjetili preuzvišeni biskup Bjelovarsko-križevačke biskupije, mons. Vjekoslav Huzjak, tajnik Dejan Tot, naš dekan i velečasni Vladimir Bogdan te župni vikar Franjo Faltak.

Biskupa Huzjaka i suradnike srdačno smo dočekali i ugostili, a predsjednica Đurđa Penava zaželjela mu je toplu dobrodošlicu, uručivši mu u znak zahvalnosti prekrasnu sliku, koja je rad Udruge „Srce“. Uz razgovor i druženje, prisjetili smo se da je biskup posjetio Udrugu „Srce“ na blagoslovu polaganja kamena temeljca, a veselimo se i budućim posjetima.

 

Donatori

Pravni okviri

Medijska podrška