Udruga djece s teškoćama u razvoju, osoba s invaliditetom i njihovih obitelji

Umjetnost i pravo prijateljstvo

Objavljeno: 13.04.2023 u 14:56

UMJETNOST I PRAVO PRIJATELJSTVO

 

Još od 2008.godine Udruga Srce ima poznanstvo, odličan odnos i suradnju s velikim brojem  poznatih slikara i slikarica. Mnogi od njih se rado odazivaju na naše likovne kolonije na kojima stvaraju umjetnička djela koja nam velikodušno daruju i time daju veliku podršku i doprinos radu Udruge Srce. Mi sve njih poštujemo i nikako ne bi željeli umanjiti ničiju važnost. Ipak među njima ima jedan čovjek kojeg smo posebno zavoljeli i koji je posebno prirastao našim srcima, kao i mi njegovom. Riječ je o našem prijatelju Petru Peri Vidaku, slikaru iz Sesvetskog Kraljevca čija suradnja sa udrugom je s godinama prerasla u pravo i iskreno prijateljstvo. Uvijek kada nam u goste dođe naš dragi Pero donese mnogo ljubavi, veselja i pozitivne energije jer je čovjek vedrog duha i velikog srca.

Za vrijeme naših zajedničkih druženja Pero daje sve od sebe kako bi nam pomogao i tada ne nastaju samo njegove prekrasne slike već i one koje mi naslikamo uz njegovu pomoć. Osim kao čovjek sa smislom za umjetnost i slikarstvo Pero je poznat i kao čovjek koji je prepun šarma, zanimljivih priča i humora pa je u njegovom društvu uvijek veselo i zabavno. Tako je bilo i u četvrtak 30.ožujka i petak 31 .ožujka kada je naš dragi prijatelj ponovno posjetio  Udrugu Srce te s nama slikao i lijepo se družio. Od svega srca hvala gospodinu Vidaku na odvojenom vremenu i energiji koju je još jednom uložio u plemeniti cilj i time nas sve skupa obradovao. Želimo mu puno zdravlja, uspjeha i sreće i veselimo se nekom novom druženju.  

 

 

Povratak

Izvori financiranja

Članstva Udruge Srce