Vatrogasni vikend 2014.

Objavljeno: 08.04.2014 u 17:46
Vatrogasni vikend 2014.
Tko su naši vatrogasci i kako se pripremaju za trenutke kada ih zatrebamo, što znamo o vatrogastvu i protupožarnoj zaštiti, te o onima koji su uvijek spremni da spašavaju našu imovinu i naše živote.

Odgovore na ova pitanja, svi zainteresirani mogli su dobiti 29. i 30. 03. na Vatrogasnom vikendu u Zelini, u organizaciji Vatrogasne zajednice grada Sv. Ivana Zeline i Dobrovoljnog vatrogasnog društva - Sv. Ivan Zelina i Paukovec.

A, zainteresirani su svakako bili i članovi Kluba Srce, te u subotu, na Dan otvorenih vrata Vatrogasnog centra imali priliku razgledati vatrogasna vozila, saznati o njihovoj namjeni, a odvažno su se okušali i u vježbama gašenja požara.

Zapovjedniku Vatrogasne zajednice, Ivici Mačkoviću i ostalim vatrogascima zahvaljujemo na ugodnom druženju, a na njihov poziv i u suradnji s Turističkom zajednicom Sv. Ivan Zelina, u ovu manifestaciju uključili smo se i u nedjelju, prodajnim štandom suvenira i ostalih proizvoda članova i kreativaca Udruge Srce.