Velika potraga za Uskrsnim pisanicama

Udruga Srce je u suradnji s Turističkom zajednicom Sveti Ivan Zelina te vrtićima „Proljeće“ i „Tintilinić“ organizirala veliku potragu za Uskrsnim pisanicama.

Na  početku  našeg druženja sve nas je pozdravila ravnateljica  Grozdana Hunjek, a zatim smo  uz mnogo dječjeg smjeha krenuli u potragu za pisanicama.

Nakon prvog djela druženja svi smo se okrijepili u prostorijama vrtića, a  zatim smo u veseloj atmosferi krenuli do trga Ante Starčevića, gdje smo nastavili potragu  za pisanicama koje su izradila djeca  iz dječjeg vrtića „Proljeće“ i  članovi Kluba Srce.

U velikoj potrazi  za uskrsnom pisanicom pridružilo nam se je i Društvo naša djeca  te  Turistička zajednica

Udruga Srce se  zahvaljuje na suradnji Dječjim vrtićima „Proljeće“ i „Tintilinić“  te turističkoj zajednici, područnom vrtiću Nespeš te Društvu naša djeca i veselimo se novom zajedničkom  druženju.

Pripremio: Tomislav Nedelić, član Udruge