Udruga djece s teškoćama u razvoju, osoba s invaliditetom i njihovih obitelji

Zahvalnica za Mesnicu Kudelić

Zahvalnica za Mesnicu Kudelić
Kako bi Udruga Srce kvalitetno mogla provoditi mnoge programe i aktivnosti, financira se putem raznih projekata. Prodajom raznih kreativnih predmeta koje izrađuju članovi i volonteri Udruge Srce, te putem raznih akcija i privatnih donacija.

Jedan od također važnih načina samofinanciranja i održivosti Udruge Srce je sakupljanje starog papira  kojeg doniraju brojna kućanstva te mnoge institucije i tvrtke na području Svetog Ivana Zeline. Naši vrijedni vozači  odvoze prikupljeni papir u tvrtku Hamburger Recycling iz Svete Helene koja ga otkupljuje i reciklira.

Jedna od takvih tvrtki je Mesna industrija Kudelić koja je Udruzi Srce donirala 6 tona papira. Udrugu Srce i Mesnu industriju Kudelić veže dugogodišnja suradnja i prijateljstvo, te im od Srca zahvaljujemo na ovoj  velikoj donaciji koja će nam uvelike  pomoći u našem daljnjem radu.

Povratak

Izvori financiranja

Članstva Udruge Srce