Natječaj za radno mjesto - osobni asistent (4 izvršitelja)

Udruga Srce objavila je natječaj za radno mjesto - osobni asistent.

TKO JE OSOBNI ASISTENT?

Osobni asistent je osoba koja osobi s invaliditetom pruža osobnu, potpuno individualiziranu podršku.

Osobna asistencija podrazumijeva mogućnost osoba s invaliditetom da kompenziraju svoj invaliditet kroz delegiranje zadataka svom osobnom asistentu. Osobni asistent predstavlja „ruke“ koje pomažu pri hranjenju, kupanju i presvlačenju, „glas“ koji pomaže u komunikaciji ili „noge“ i „oči“ za veću i bržu mobilnost.

Više o usluzi osobne asistencije i ulozi osobnog asistenta možete pročitati u našoj brošuri:

Uvjete i tekst natječaja možete pročinati na sljedećem linku:

Zamolbe sa životopisom se primaju isključivo na e-mail: info@udruga-srce-zelina.hr. Natječaj je otvoren do 9.3.2021. godine.