Udruga djece s teškoćama u razvoju, osoba s invaliditetom i njihovih obitelji

Postanite dio tima Udruga Srce i prijavite se na otvoreni natječaj za posao osobnog asistenta u sklopu novog europskog projekta

U okviru novog europskog projekta Udruga SRCE će zapošljavati 3 nova osobna asistenta za rad sa ženskim osobama s invaliditetom.

Udruga Srce dobila je novi europski projekt kojim je osigurala nastavak pružanja usluge osobne asistencije za razdoblje od 2019. do 2021. godine za 11 osoba s invaliditetom. Početak provedbe projekta očekuje se krajem mjeseca ožujka nakon potpisivanja Ugovora o dojeli financijskih sredstava.

NO TKO JE OSOBNI ASISTENT?

Osobni asistent je osoba koja osobi s invaliditetom pruža osobnu, potpuno individualiziranu podršku.

Osobna asistencija podrazumijeva mogućnost osoba s invaliditetom da kompenziraju svoj invaliditet kroz delegiranje zadataka svom osobnom asistentu. Osobni asistent predstavlja „ruke“ koje pomažu pri hranjenju, kupanju i presvlačenju, „glas“ koji pomaže u komunikaciji ili „noge“ i „oči“ za veću i bržu mobilnost.

 UVJETI ZA ZAPOŠLJAVANJE

 RADNO VRIJEME OSOBNOG ASISTENTA

4 sata dnevno - Fleksibilno, prema radnom vremenu kojeg odredi korisnik usluge asistencije

PLAĆA OSOBNOG ASISTENTA

Neto 2.000,00 kn + troškovi prijevoza

 OPIS POSLA:

Pružanje usluge osobne asistencije ženskim osobama s invaliditetom u poslovima koje ne mogu obavljati samostalno:

Zamolbe sa životopisom možete poslati na e-mail Udruge Srce info@udruga-srce-zelina.hr ili donijeti osobno u ured Udruge na adresi Petra Preradovića 3, Sveti Ivan Zelina.

Natječaj je otvoren do 22.3.2019. godine.

Za sva pitanja o natječaju možete se obratiti i kontaktirati na telefon 01 2060 462 ili mobitel 099 301 3930 svaki radni dan od 8 do 16 sati.

Povratak

Izvori financiranja

Članstva Udruge Srce