Dobili smo Bingo!

Objavljeno: 01.03.2016 u 19:35
Dobili smo Bingo!
U ponedjeljak, 29. veljače u našoj Kući podrške Srčeko po prvi puta smo ugostili naše prijatelje, ljubitelje društvenih igara, iz Doma za odrasle osobe Skupnjak.

U dosadašnjim  susretima naši članovi i volonteri odlazili su u Skupnjak, no ovoga puta mi smo njih pozvali k nama. Kao dobri domaćini, članovi Kluba Srce, pripremili su kavu, grickalice i zanimljivu igru.

Ovoga puta, odlučili smo se malo maknuti od dosadašnjih igara pa smo po prvi puta zaigrali uzbudljivu igru Bingo. Svatko je najprije nasumično izabrao svoj Bingo - listić, a potom je s nestrpljenjem iščekivao svoje brojeve, jer nagrada je bila ono što svi najviše vole, a to je ostvarivanje glazbene želje i ples. Tako su naši voditelji Matija, Kristijana i Tomislav izvlačili sretne brojeve, a na usklik „Imamo Bingo“ nitko nije bio previše tužan jer unatoč tome što dobitni listić možda nije bio njegov, u dobivenoj glazbenoj nagradi sudjelovali su svi.

Ovakve susrete  organizirat ćemo i dalje i već sada im se od srca veselimo.

Ovo je bila peta društvena radionica s korisnicima doma za odrasle osobe Skupnjak koja se provodi  u sklopu projekta Lokalnog volonterskog centra pod nazivom Volontirajmo zajedno.

Zahvaljujemo se svima koji su sudjelovali u ovoj radionici, a posebno našim volonterima iz Udruženja umirovljenika Grada Svetog Ivana Zeline, kao i onima koji svakodnevno sudjeluju u aktivnostima Kluba Srce.