KLUB KREATIVACA: Poziv volonterima

Objavljeno: 15.04.2015 u 10:57
KLUB KREATIVACA: Poziv volonterima

Sigurno ste već na našim službenim stranicama i društvenim mrežama vidjeli razne kreativne radove poput vaza, magneta, torbi, nakita, ukrasa i sl. Radovi su to koji nastaju u Klubu kreativaca Udruge Srce u posebnom potkrovlju naše Kuće.

Želja nam je proširiti taj Klub pa ukoliko ste kreativni i želite se okušati u svijetu oslikavanja stakla, gline, keramike i želite naučiti nove tehnike i steći nova znanja i vještine pozivamo Vas da dođete i javite se u Udrugu Srce. Čak i ukoliko mislite da niste dovoljno kreativni i niste skloni sličnim aktivnostima pozivamo Vas da se okušate u ovom obliku volonterstva i još jednom proučite vlasitu talentiranost i sposobnosti.

Radionice se odvijaju svakog utorka i četvrtka od 15 do 19 sati u prostorijama Udruge Srce a popraćene su ugodnom atmosferom uz smijeh i druženje. Svaki volonter može dovesti sa sobom svoje prijatelje, kumove, braću i sestre te zajednički provesti poslijepodnevne sate u međusobnom druženju u ovoj atmosferi.
Javiti se možete na broj telefona 01/2060-462 kako bismo osigurali dovoljno materijala za sve volontere i pripremiti prostor za aktivnosti.

Veselimo se Vašem dolasku!