Poziv za uključivanje u nove volonterske programe

Objavljeno: 17.09.2015 u 11:14
Poziv za uključivanje u nove volonterske programe
Poziv za volontiranje svim građanima.

Lokalni volonterski centar Zelina provodi novi projekt pod nazivom Volontirajmo zajedno s naglaskom na promoviranje i poticanje volonterstva u našoj lokalnoj zajednici. Ovaj projekt usmjeren je na staračke obitelji, osobe s psihičkim oboljenjem, djeca i mladi s teškoćama u razvoju, osobe s invaliditetom.

U projekt se mogu uključiti svi članovi lokalne zajednice bez obzira na dob i iskustvo, a koji su željni stjecanja novih znanja i vještina, upoznavanja drugih ljudi i sudjelovanja na društveno korisnom projektu. S obzirom na osobne sklonosti i interese možete se prijaviti na više aktivnosti:

• Pomoć u učenju za učenike u OŠ Bedenica i OŠ K.Š. Đalskog
  • Kreativne radionice u kreativnoj radionici Udruge Srce
  • Kreativno edukativne radionice za djecu u Gradskoj knjižnici Zelina
  • Plesno zabavne radionice s osobama s psihičkim oboljenjem
  • Društvene igre s osobama s psihičkim oboljenjem
  • Pomoć u kući za 10 staračkih/samačkih obitelji
  • Stižemo k vama koja uključuje posjete udomiteljskim obiteljima
  • Mi smo dio vas, a vi dio nas koja uključuje podršku osobama s invaliditetom u Klubu Srce

Ukoliko ste zainteresirani za sudjelovanje u projektu i za sve dodatne informacije molimo Vas da nas pozovete na broj 01 206 0642 ili se  javite na email volonterskicentarzelina@gmail.com.

Pozivamo Vas da kroz druženje i pružanje podrške zajedno potičemo humanost i zajedništvo unutar svih članova naše lokalne i društvene zajednice.