Radionica "Menadžment volontiranja"

Objavljeno: 28.08.2015 u 11:22
Radionica "Menadžment volontiranja"

U sklopu projekta "Volontirajmo zajedno" održat će se edukacija za organizatore volontiranja pod nazivom „Menadžment volontiranja“. Radionica će se održati u prostorijama Udruge Srce od 2. do 3. rujna u vremenskom periodu od 9:00 do 17:00 sati. Edukacija će biti usmjerena na poboljšanje sposobnosti, vještina i znanja sudionika  kako bi razvili volonterske programe u svojim organizacijama. Cilj edukacije je proširiti znanja za uspostavljanje novih i razvoj već postojećih volonterskih programa kod organizatora volontiranja te jačanje suradnje organizacija uključenih u razvoj volonterstva u našoj lokalnoj zajednici.

Susret će koordinirati g. Darko Kobetić, prof.rehabilitator iz Centra znanja PROFECTUS.