Druženje sa susjedima

Objavljeno: 02.09.2015 u 08:35
Druženje sa susjedima
Prvo druženje sa susjedima održat će se u četvrtak.

Kako Srčeko ljepotica već nekoliko godina ponosno stoji u našem Gradu u ulici Petra Preradovića 3 zahvalni smo i ponosni na dobrodošlicu i susretljivost okoline s kojom se svakodnevno susrećemo.

Stoga je Upravni odbor Udruge pokrenuo jednu novu inicijativu za postizanje veće bliskosti i zajedništva. Riječ je o druženju sa susjedima. :) Stara je kineska poslovica da "Za putovanje treba izabrati dobro društvo,a za stanovanje dobre susjede" stoga se članovi Udruge i korisnici poludnevnog boravka žele zahvaliti susjedima na podršci i provesti jedno popodne u ugodnom prijateljskom ozračju.

Spomenuti događaj održat će se u četvrtak, 3. rujna od 17:00 do 19:00 sati. Uz roštilj i pjesmu nadamo se ugodnoj zabavi i druženju.

Ovim simpatičnim stihovima naši članovi pozvali su susjede: