IPAK - Drugi ciklus radionica za volontere

Objavljeno: 12.05.2015 u 15:18
Od 14. do 16. svibnja u prostorijama Udruge Srce održat će se drugi ciklus radionica za volontere prema projektu IPAK.

Udruga Put u život - PUŽ provodi projekt IPAK sufinanciran od strane Europske unije i Ureda za udruge Vlade Republike Hrvatske. Udruga Srce suradnik je na ovom projektu pa njeni članovi, korisnici i volonteri i imaju priliku sudjelovati na radionicama i aktivnostima tijekom provedbe projekta.

U periodu od četvrtka do subote, 14. - 16. svibnja u prostorijama Udruge Srce održat će se drugi ciklus radionica za volontere prema sljedećem rasporedu:

14. svibnja: 16:00 - 18:30 Prilagodba interakcije i pisanog materijala za djecu s  teškoćama u razvoju i mlade s  invaliditetom -  Ivana Pentek Oršanić

15. svibnja: 16:00 - 17:45 Prilagodba nastavnog materijala - Sanja Puškarić

18:00 - 19:00 Senzorna priprema - Mario Horvat

16. svibnja: 09:30 - 12:45 Ergonomija i pozicioniranje - Mirela Brunović

Svi ste pozvani!

Sadržaj ove objave isključiva je odgovornost Udruge Srce.