Najava: Gost mjeseca Kristian Nasteski

Objavljeno: 14.04.2015 u 11:28
Najava: Gost mjeseca Kristian Nasteski
21. travnja u 15,00 sati gost mjeseca travnja je Kristian Nasteski.

U utorak 21. travnja u 15,00 sati u prostorijama Udruge Srce gost mjeseca travnja bit će Kristian Nasteski. Nasteski je fizioterapeut koji slobodno vrijeme provodi kroz niz različitih i kreativnih hobija. Jedan od njih je i sviranje bubnjeva i perkusija.

Azijske bubnjeve svira od svoje 11 godine, a tijekom 1,5 godišnjeg boravka u Indiji, pohađao je školu Indijskih bubnjeva i nastupao na lokalnim nastupima sa kolegama. U Hrvatskoj  nastavlja sa amaterskim svirkama i otvara se prema bubnjevima i perkusijama iz drugih podneblja.

Tema gostovanja biti će osnove ritmova, sviranje bubnjeva rukama, najpoznatije udaraljke svijeta, razlike naših ritmova i ritmova Afrike i Azije, te zajedničko sviranje i zabavljanje sa korisnicima Dnevnog centra „Srce“.