Najava: Gost mjeseca Rafael Dropulić Rafo

Objavljeno: 08.07.2015 u 13:12
Karizmatični hrvatski pjevač gost je mjeseca srpnja.

U utorak, 14. srpnja u 17:30 u goste u Udrugu Srce dolazi hrvatski pjevač Rafael Dropulić poznat pod nadimkom Rafo. Rođen je 1983. u Pločama a široj javnosti postao je poznat 2003. nastupajući u showu Story Supernova Music Talents. Bila je to hrvatska verzija Američkog idola na kojoj se tražio najbolji kandidat u glazbenom izričaju. Rafo je pobjedio osvojivši publiku i javnost svojom energijom, eksplozivnošću i vedrinom. Poznat i kao "kralj mandarina" koje se tradicionalno proizvode u njegovim Pločama pozvan je 2008. godine u još jedan reality projekt Nove TV Farma.

Farma je uspješni svjetski reality format u kojem se natječu kandidati koji smatraju da mogu izdržati dulje vrijeme bez mobitela,računala i udobnog kreveta. Na imanju na kojem borave moraju raditi i prehranjivati se vlastitim rukama. Osvajajući publiku i u ovom showu Rafo je glasovima gledatelja izabran za najboljeg farmera, a nakon toga jedno vrijeme radio je kao voditelj na Narodnom radiju.

Kasnije se povlači iz javnosti posvećujući se mirnijem životu. U studenom 2010. oženio se s Marinom Sušom u crkvi u Pločama. Danas živi u Zagrebu daleko od očiju javnosti jer mu tako više odgovara. Sretno je oženjen i radi u struci, bavi se turističkim menadžmentom.

Iako još uvijek nije ostvario glazbenu karijeru u Hrvatskoj ovaj karizmatični čovjek i dalje privlači pozornost svakog prolaznika i čovjeka kojemu voli biti prijatelj. O svom iskustvu na dva reality showa, odrastanju, glazbi i obitelji govorit će nam u zajedničkom druženju.

Veselimo se njegovom dolasku!