Tradicionalno hodočašće Udruge Srce u Mariju Bistricu

Objavljeno: 07.09.2015 u 09:29
Tradicionalno hodočašće Udruge Srce u Mariju Bistricu
U zahvalu za treću godinu otvorenja Kuće podrške "Srčeko".

Već su prošle tri godine otkad je otvorena Kuća podrške "Srčeko" u kojoj djeluje Udruge Srce.

Organizacijski i upravni odbor Udruge marljivo je radio na tom ostvarenju te je taj dan ostao obilježen kao veoma poseban za cijelu udrugu i njene članove. Stoga već tradicionalno treću godinu na poseban način iskazujemo vjerničku zahvalu Bogu i Blaženoj Djevici Mariji kao svim ljudima koji su nam pomogli te moleći za njih, a i nas hodočastimo u Mariju Bistricu povodom blagdana Male Gospe.

Tako će biti i ove godine u utorak, 8. rujna kada će organiziranim polaskom u 09:45 ispred središta Udruge krenuti njeni članovi. Predviđena Sveta Misa zahvalnica je u 11:00 sati nakon čega će se zajednički susret nastaviti uz druženje, kavu i laganu šetnju kroz svetište.