Udruga Srce na INKAZU

Objavljeno: 13.04.2015 u 15:01
Udruga Srce na INKAZU
Udruga Srce sa igrokazom "Dva zelinska mladića" nastupa na INKAZU u srijedu, 15. travnja.

U organizaciji Centra za odgoj i obrazovanje Dubrava ove godine održava se 14. po redu INKAZ. To su susreti kulturnoumjetničkih skupina osoba s invaliditetom, a održavaju se u Kazalištu "Trešnja" 3 dana, od 14. do 16. travnja 2015. godine.

Prema rasporedu Udruga Srce nastupa u srijedu, 15. travnja u 17:40 sati s igrokazom "Dva zelinska mladića". Igrokaz je nastao prema motivima komedije W. Sheakspearea, a teme koje se provlače kroz sadržaj su prijateljstvo, međuobiteljski odnosi, nevjera, konflikt prijateljstva i ljubavi.

U igrokazu sudjeluje 15  članova Udruge "Srce", korisnika poludnevnog boravka Dnevnog centra "Srce" a u realizaciji igrokaza uvelike doprinosi dragi prijatelj Udruge dr.sc. Damir Miholić, predavač na ERF-u, voditelj raznih dramskih i psiho-dramskih radionica.