Udruga Srce na Svetoivanjskom sajmu „Četrtkovec“

Objavljeno: 05.05.2015 u 13:47
Udruga Srce na Svetoivanjskom sajmu „Četrtkovec“
U subotu, 09.05. posjetite štand Udruge Srce na Svetoivanjskom sajmu "Četrtkovec".

Turistička zajednica grada Svetog Ivana Zeline organizira u subotu, 9.5.2015. godine prodajni  Svetoivanjski sajam "Četrtkovec" na prostoru Trga Ante Starčevića, u središtu Svetog Ivana Zeline.

"Četrtkovec"  će se realizirati obavljanjem prodajne djelatnosti  putem štandova koji će biti postavljeni na navedenoj lokaciji, a bit će predstavljeni ukrasni i umjetnički predmeti, suveniri, proizvodi  starih zanata i tradicijskih obrta, unikatne tradicionalne rukotvorine, ručne radove i suvenire od prirodnih materijala,  domaća i tradicionalna hrana i piće, vino,  pčelarske proizvode, ljekovito bilja i preparate te prirodne kozmetike, ekološki uzgojenu zdravu hranu i prehrambene suvenire, kao i druge raznovrsne proizvode obiteljskih poljoprivrednih gospodarstava.

Na spomenutom sajmu sudjelovat će i Udruga Srce predstavljajući svoje unikatne i jedinstvene radove. Pozivamo sve da posjete naš štand te pronađu zanimljive prigodne darove i ukrase.