Udruga Srce sudjeluje na tradicionalnom susretu u Križevcima

Objavljeno: 04.09.2015 u 09:26
Udruga Srce sudjeluje na tradicionalnom susretu u Križevcima
Udruga osoba s invaliditetom iz Križevaca organizira 15. susrete osoba s invaliditetom Hrvatske.

U ponedjeljak, 7. rujna na blagdan Sv. Marka Križevčanina tradicionalno se u Križevcima povodom proslave zaštitnika ovoga Grada održavaju susreti osoba s invaliditetom. Ovogodišnja manifestacija "Križevci 2015." održava se petnaesti put u organizaciji Udruge osoba s invaliditetom Križevci a održava se u restoranu "Vojarna" na Trgu Sv. Florijana u ovom gradu.

Program susreta započet će okupljenje gostiju te doručkom u 09:00 sati. Zatim je predviđen odlazak na središnje Misno slavlje u 11:00 sati na Strossmayerovom trgu koje predvodi uzor. g. Josip kard. Bozanić, nadbiskup zagrebački i metropolit. Nakon euharstijskog slavlja druženje će se nastaviti u spomenutom restoranu uz glazbu, ples i tombolu. Udruga Srce zajedno sa svojim članovima i ove godine pridružit će se ovoj vrijednoj manifestaciji.