Uskrsna potraga za pisanicama 2020.

Objavljeno: 11.03.2020 u 12:43
Uskrsna potraga za pisanicama 2020.
Uzmite svoje košarice i priključite se uskrsnoj avanturi za cijelu obitelj!

Kako bi roditelji s djecom proveli popodne u parku, Udruga "Srce" i Turistička zajednica grada organiziraju zabavnu igru na otvorenom, traženje uskrsnih pisanica koje je sakrio zec.

Osim obilja dobre zabave, smijeha i uzbuđenja, za Vas smo pripremili predstavu, nastup mažoretkinja, dobru glazbu, čokoladna jaja, sokove…

Okupljanje djece bit će u parku ŠRC Bazeni u 16:30 sati.

Kako bi se zabavili i prije potrage:

Društvo naša djeca organizira kreativnu radionicu izrade pisanica za veliko gnijezdo koje će kao i svake godine krasiti naš glavni Trg.

Radionica će se održati 26.03.2020. u Vatrogasnom domu u Blaževdolu i svi ste pozvani!

Dječji vrtići Proljeće i Tintilinić izrađivat će pisanice za veliko gnijezdo.

Mališane i korisnike Udruge Srce očekuju i kreativne radionice ukrašavanja jaja u prostorijama Udruge.

Najsretnijeg tragača koji pronađe zlatno jaje nagradit ćemo poklon paketom i diplomom.

U slučaju kiše potraga se otkazuje.