4. plesno-zabavna radionica u Domu za odrasle osobe "Skupnjak"

Objavljeno: 23.03.2016 u 09:39
4. plesno-zabavna radionica u Domu za odrasle osobe "Skupnjak"
U ponedjeljak, 21. ožujka u Domu za odrasle osobe Skupnjak održana je plesno-zabavna radionica s korisnicima doma.

Radionicu su organizirali volonteri - umirovljenici iz Udruženja umirovljenika Grada Svetog Ivana Zeline čiji je pjevački zbor pripremio nekoliko glazbenih točaka, a nakon izvedbe njihovih pjesama uslijedio je ples.

Svatko je sebi pronašao para s kojim je plešući kroz glazbene ritmove razmijenio i pokoju riječ, a neki su naučili i nove glazbene korake. Uz glazbu, pjesmu i osvježenje zajedno smo se družili od 15 do 16.30 sati.

Ovo je bila 4 plesno plesno zabavna radionica koju volonteri - umirovljenici organiziraju za korisnike doma, a provode se u sklopu projekta Lokalnog volonterskog centra pod nazivom Volontirajmo zajedno.

Ovu veselu ekipu i lijepu pjesmu ponovno ćemo okupiti i u travnju.
Djelić atmosfere prenosimo u fotografiji….