Raspjevani Bingo

Objavljeno: 21.03.2016 u 19:25
Raspjevani Bingo
U srijedu, 16. ožujka u Kući podrške Srčeko ponovno su se družili članovi Kluba SRCE s prijateljima iz Doma za odrasle osobe Skupnjak. Družili su se ponovno uz listiće Binga nadajući se da upravo njihov ima sretne brojeve.

Na ovakvim druženjima nagrada za osvojeni Bingo je glazbena želja, a ovog puta  bilo ih je puno jer sretni brojevi na ovim listićima preko željenih glazbenih nota i ritmova vrlo brzo su kuću Srčeko pretvorili u veselu i plesnu atmosferu u kojoj su svi pjevali i plesali.

Dobro društvo, igra, glazba i ples u jednom listiću Binga veliki su povod i motivacija za organizaciju novih druženja.

Ovo je bila šesta društvena radionica s korisnicima doma za odrasle osobe Skupnjak, a provodi se u sklopu projekta Lokalnog volonterskog centra pod nazivom Volontirajmo zajedno.

Zahvaljujemo se svima koji su sudjelovali u ovoj radionici, a posebno našim volonterima iz Udruženja umirovljenika Grada Svetog Ivana Zeline, kao i onima koji svakodnevno sudjeluju u aktivnostima Kluba Srce.