Supervizija za organizatore volontiranja

Objavljeno: 13.10.2015 u 09:53
Supervizija za organizatore volontiranja
U petak započinje ciklus edukacija u sklopu projekta "Volontirajmo zajedno".

U sklopu projekta Volontirajmo zajedno održat će se prva Supervizija za organizatore volontiranja čiji je cilj osnažiti organizatore volontiranja za bolju suradnju s volonterima i razvijanje kvalitetnijih programa volontiranja.

Radionica će održati u prostorijama Udruge Srce u petak, 16. listopada od 9:00 do 12:00 sati, a na radionici će sudjelovati predstavnici partnera na projektu Grada Svetog Ivana Zeline, Centra za socijalnu skrb Sveti Ivan Zelina, Općine Bedenica, OŠ Bedenica, OŠ Ksavera Šandora Đalskog, SŠ Dragutina Stražimira i predstavnici suradnika iz Gradskog društva Crvenog križa, Udruženja umirovljenika Grada Svetog Ivana Zeline i Doma za psihički obolje osobe Skupnjak.

Susret će koordinirati g. Darko Kobetić, prof.rehabilitator iz Centra znanja PROFECTUS.