Putokaz kroz djetinjstvo

Dragi roditelji, pred Vama je brošura „Putokaz kroz djetinjstvo“ u kojoj možete pronaći korisne informacije o razvoju vašeg djeteta.

Sigurno ste se ponekad pitali kada je pravo vrijeme da bočicu zamijenite čašom, izbacite dudu varalicu ili pak kupite bicikl bez pomoćnih kotača… Kroz putokaze razvoja u nastavku ove brošure, nastojat ćemo Vam pomoći i odgovoriti na ova i slična pitanja. Također, želimo Vam ponuditi smjernice koje ćete moći lako primijeniti u svakodnevnom životu i time doprinijeti urednom rastu i razvoju Vašeg djeteta.

Važno je napomenuti da je svako dijete različito i ima drugačiji razvojni put. Manja odstupanja u dosezanju razvojnih koraka ne moraju nužno ukazivati na teškoću. Ukoliko primijetite određena odstupanja ili imate nedoumice u vezi rasta i razvoja, nemojte se bojati potražiti pomoć stručnjaka.

PUTOKAZ KROZ DJETINJSTVO