Nastavak radionice upravljanja projektnim ciklusom

www.vlada.hr

zaklada.civilnodrustvo.hr

Europska unija - Ulaganje u budućnost

www.strukturnifondovi.hr

www.ljudskipotencijali.hr

Projekt je sufinancirala Europska unija iz Europskog socijalnog fonda i Ured za udruge Vlade RH

Petak i subotu, 20. i 21. ožujka  u prostorijama Udruge Srce održat će se nastavak Radionice upravljanja projektnim ciklusom u sklopu projekta "Zajedno jači" koji se financira iz Europskog socijalnog fonda i Vlade Republike Hrvatske. Radionica se održava od 09:00 - 17:00 sati, a završna faza radionice najavljena je za 24. i 25. svibnja.

Radionica ima cilj osnažiti i osposobiti  zaposlenike i roditelje/voditelje organizacija civilnoga društva za samostalno apliciranje projekata prema Europskim fondovima. Na radionici sudjeluju sve udruge partneri zajedno sa Udrugom Srce kao nositeljem projekta.  Voditelj radionice je g. Darko Kobetić, prof.reh., renomirani stručnjak u području inkluzije, EU fondova te jačanju kapaciteta nevladinog sektora, jedinica lokalne i regionalne uprave i samouprave direktor Centra znanja PROFECTUS.

Sadržaj ove objave isključiva je odgovornost Udruge Srce.