Supervizija volontera s koordinatorima u Loboru

Europska unija - Ulaganje u budućnost

www.strukturnifondovi.hr

www.ljudskipotencijali.hr

Projekt je sufinancirala Europska unija iz Europskog socijalnog fonda i Ured za udruge Vlade RH

U ponedjeljak, 12. listopada 2015. u trajanju od 14:00 do 17:00 sati održat će se peta supervizija volontera s  koordinatorima u prostorijama Udruge Sveta Ana Lobor, a u sklopu projekta „Zajedno jači“ kojeg  provodi Udruga Srce zajedno s partnerima. Cilj ove supervizije jest osnažiti koordinatore volontera za bolju suradnju s volonterima i razvijanje programa volontiranja, a superviziju će održati gdin Darko Kobetić, prof.reh. Na superviziji će sudjelovati koordinatori volontera iz Lobora, Novog Marofa, Križevaca, Đurđevca i Svetog Ivana Zeline što nam svima daje priliku za razmjenu iskustava i druženje.

Sadržaj ovog teksta isključiva je odgovornost Udruge Srce.