Završna radionica o novim, inovativnim uslugama preko primjera dobre prakse

Europska unija - Ulaganje u budućnost

www.strukturnifondovi.hr

www.ljudskipotencijali.hr

Projekt je sufinancirala Europska unija iz Europskog socijalnog fonda i Ured za udruge Vlade RH

U Udruzi Srce prema projektu „Zajedno jači“ 4. i 11. rujna održavala se radionica o mogućnostima novih, inovativnih usluga preko primjera dobre prakse. Treći završni dio edukacije održat će se u petak, 2. listopada 2015. u periodu od 9:00 do 17:00 sati. Radionica je namijenjena zaposlenicima i roditeljima/ voditeljima koji žele ulagati u svoje vještine kako bi razvijali socijalne usluge u svojoj zajednici. Cilj ove radionice jest osnažiti zaposlenike i roditelje/voditelje za bolju suradnju s institucijama i lokalnom zajednicom, a radionicu će održati g Darko Kobetić, prof.reh., direktor Centra znanja PROFECTUS.

Sadržaj ovog teksta isključiva je odgovornost Udruge Srce.